Alüminyum Folyo Lamine Edilmiş Cam Elyaf Kumaş
• Yüksek ısı radyasyonunu yansıtır.
• Maksimum ısıya dayanımı 180 oC dir.
• İyi yansıtma kapasitesine sahiptir.
• Vakum-metalize polyester folyo veya alüminyum folyo ile kaplanır.
• Alüminyum kaplama kalınlığı 10μ-100μ arasında değişir.

İğnelenmiş Cam Elyaf Battaniye

50 – 60 mm uzunluğunda E tipi Cam Elyaf liferin taraklama işlemi ile açıldıktan sonra eşit yoğunlukta serilip istenen yoğunluğa göre sıkıştırılıp daha sonra liferin birbirine iğneleme metodu ile tutturulması sonucunda oluşturulurlar. Setex iğnelenmiş cam elyaf battaniyenin diğer yalıtım malzemelerine gore avantajı liflerinin birbirlerine mekanik olarak bağlanmasıdır. Herhangi bir organik bağlayıcı kullanılmadığı için 550 C – 650 C gibi yüksek sıcaklıkta dağılmadan kullanılabilmektedir. Yüksek ısı ve elektrik direncine sahip, A sınıfı yanmaz bir malzemedir. Mükemmel ısı direnci , düşük ısı iletim katsayısı, esneklik ve temiz bir ürün oluşu ile setex iğnelenmiş camelyaf battaniye benzeri yalıtım malzemelerinin yerine geçecek düşük maliyetli bir yalıtım malzemesi haline gelmiştir.

Setex cam elyaf battaniyeleri Doğalgaz ve termik santral türbinlerinde , petrol rafinerelerinde, deniz araçlarında, askeri tank yalıtımlarında , otomotiv sektöründe ve çeşitli yalıtım sistemlerinde başarı ile uygulanmaktadır.

Kalınlığı : 6-40 mm

En :1000-2200 mm

Yoğunluğu :130-160 kg/m3 tür.

Üst yüzeydeki lamine edilen aliminyum folyo kalınlığı 10-100 mikron arası değişmektedir.Aliminyum,poliüretan veya silicon kaplı yanmaz kumaşlar ile lamine edilerek üretitebilir.

Alt yüzeyi yapışkan bantlı olarakta imal edilebilir.

Aliminyum folyo üzerine çeşitli desenler tarafımızdan uygulanabilmektedir.

İğnelenmiş Cam Elyaf Fitil

Kalınlığı 5-20 mm arasında üretilmektedir.

İsteğe göre dış yüzeyi poliüretan, silikon, tefon ile kaplanabilmektedir.

Çelik tel takviyeli olarakta imal edilebilmektedir.